Proje Detayları

Ekşinar Konakları; havalimanı, okullar, hastaneler başta olmak üzere, kolay ulaşım sağlayan merkezi konumu, modern mimarisi, yaşam alanlarının dengeli yerleşimi, kapalı yüzme havuzu, şık peyzajı, sosyal alanları ve çok farklı daire tipleriyle seçim yapmanızı kolaylaştıracak.

Nostaljik bir gelecek Florya'da hayat buldu.

Kuşların cıvıl cıvıl öttüğü, çocukların neşe içerisinde oynadığı, herkesin "tanıdık" olduğu, "günaydın"ların ve "iyi akşamlar"ın eksik olmadığı, eskiyle yeninin mükemmel bir şekilde harmanlanarak hem kişiye, hem de ailenin tümüne özel kurgulanmış yaşam alanları... Ekşinar Konakları; samimi, sıcak, büyük bir yuva gibi Florya'nın en güzel yerinde hayat buldu.

Kendinizi yepyeni tanıdık bir duyguda bulacaksınız.

Bu duygu; hafızanızdaki çocuksuluğu yeniden keşfetmenizi sağlayacak. Her gün size büyük bir mutluluk ve enerji verecek bu keşif, Ekşinar Konakları'nın huzur dolu yapısı ile birleşecek. Böylece yapmanız gereken tek şey, size sunulan muhteşem anların keyfini çıkartmak olacak.

Kendinizi geçmiş hafızanızla, gelecekteki hayalinizde bulacaksınız.

Hayaller geçmişte kurulur. Sadece bazıları hayallerini bugüne taşır. Ekşinar Konakları, hep hayalini kurduğunuz yaşamı geleceğin modern tasarımı ile buluşturuyor. Geçmişten aldığınız, geleceğe taşıdığınız hafızanızdaki güzelliklerin, anlamların hepsini kapsayan bir hayali gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

1+1 4 tip
2+1 2 tip
3+1 2 tip
4+1 2 tip
5+2 2 tip
6+2 2 tip
7+2 2 tip
Daire seçenekleri.