Proje Hakkında

14 katlı 2 bloktan oluşan ve içerisinde 2+1 dairelerin 135 m², 3+1 dairelerin 150 m² ile 155 m², 4+1 dairelerin 175 m² olduğu 112 daire bulunan Güneşli Palmiye Bahçeleri, 4 farklı daire tipiyle de her türlü ihtiyaca çözüm oluyor. Lokasyon avantajı ve konfor sunan lokasyonu ve 5000 m²peyzaj alanına ek olarak kapalı havuz, kapalı otopark, her türlü ihtiyacı karşılayacak 19 adet dükkan bulunan Güneşli Palmiye Bahçelerin'de konfora ve mutluluğa çok çabuk alışacaksınız.

Her metrekaresinde huzur bulacağınız butik bir yaşamı sizlere sağlayan Güneşli Palmiye Bahçeleri, bünyesindeki donatıları ve fonksiyonel tasarımıyla hayatınıza estetik bir dokunuş konduruyor. İstanbul’un dinlendiren yüzünü sizlere sunan Güneşli Palmiye Bahçeleri; konfor, estetik mimari ve kazandıran proje detaylarını tek projede harmanlıyor.

Kendine değer katan bir proje...

Güneşli Palmiye Bahçeleri'nin kazanç dolu bir yatırım olarak yıllar içinde kendi değerini katladığına tanıklık edeceksiniz. Merkezi lokasyonu, değerini katlayan tasarımı, ayrıcalık sunan artılarıyla hem yaşamın hem de kazandıran yatırımın orta noktasında olacaksınız.

www.guneslipalmiyebahceleri.com